Tag Archives: program

Memoriál Jána Stilla XI.

XI. ročník (sobota 23. júla 2005)

Jedenásty ročník podujatia priniesol jednu veľkú zmenu – preteky sa pobežia na okruhoch len v obci Nová Lesná. Pobežia sa 3 veľké okruhy s dĺžkou 2.800 m (spolu 8,4 km)

  • I.ročník chodeckej exhibície mužov a žien
  • I.ročník v hode bremenom – Novolesnianskou metrovicou

Program

  • 14.00 – Slávnostmé otvorenie pretekov
  • 14.05 – Štart detských a mládežníckych kategórií s priebežným vyhlasovaním výsledkov
    (kategórie: 1-5, 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-15, 16-17 rokov)
  • 15.00 – Hod bremenom – Novolesnianskou metrovicou – muži
  • 15.30 – Ľudový beh – 1km
  • 16.00 – Hlavné bežecké preteky – štart mužov, žien a juniorov – 8,4 km
  • 17.00 – Štart chodeckej exhibície muži 10 km, ženy 5 km
  • 18.00 – Vyhlásenie výsledkov na námestí pred Obecným domom, tombola, kultúrno spoločenský program

Kompletná výsledková listina memoriálu 2005 (TXT)

Memoriál Jána Stilla IX.

IX. ročník (sobota 26. júla 2003)

  • 14.00 – Country skupina „Fire band“ z Bratislavy
  • 14.50 – Štart – deti predškolského veku + rodičia
  • 15.00 – Slávnostné otvorenie pretekov
  • 15.35 – Štart – muži, ženy, juniori a juniorky
  • 16.00 – Štart

    • – najmladší žiaci a žiačky (400 m) 7 – 11 roční
    • – mladší žiaci a žiačky (400 m) 12 – 13 roční
    • – starší žiaci a žiačky (800 m) 14 – 15 roční
    • – dorastenci (1 600 m) a dorastenky (1 200 m) 16 – 17 roční
  • 16.40 – Igor Adamec a Martin Vanek z Bábovky vyhlasujú detské kategórie v svojom zábavnom programe
  • 17.45 – Štart Ľudového behu s VZP ČR pod záštitou svetovej rekordérky v behu na 800 m Jarmily Kratochvílovej.
  • 18.00 – Vyhlásenie výsledkov dospelých, kultúrnospoločenský program (M.Babjak, R.Volak, L.Kurčík a ďaľší).

MUŽI – Kategória: A – hlavné preteky

  1. 00:36:03 min – Bláha Jan / 6 / Sokol České Budějovice / 1971
  2. 00:36:15 min – Havlíček Jan / 8 / ASK Slavia Praha / 1979
  3. 00:37:01 min – Maceček Vlado / 113 / AK Asics Kroměříž / 1975

MUŽI – Kategória: B – Muži (1963 – 1954)

  1. 00:38:43 min – Blaško Milan / 72 / Šport Rysy Poprad / 1961
  2. 00:38:51 min – Klimeš Pavol / 67 / TJ Čejkovice / 1958
  3. 00:39:29 min – Rácz Štefan / 174 / AMK N. Zámky / 1961

MUŽI – Kategória: C – Muži (1953 – 1944)

  1. 00:42:02 min – Obraz Pavol / 11 / OŠK Blažice / 1953
  2. 00:43:08 min – Lyznicki Zylimint / 128 / MoK Mszana Dolna / 1951
  3. 00:44:10 min – Sviták Stanislav / 116 / Ak Žilina / 1950

MUŽI – Kategória: D – Muži (1943 – 1934)

  1. 00:47:17 min – Řezáč Ivo / 7 / AK Litvínov / 1941
  2. 00:47:56 min – Demeter Ján / 241 / ŠK Lutiše / 1943
  3. 00:48:29 min – Lupták Július / 36 / ŠKP Štrbské Pleso / 1942

MUŽI – Kategória: E – Muži (1933 a starší)

  1. 01:05:12 min – Varga Vincent / 231 / Košice / 1927
  2. 01:14:31 min – Vaňo Tiborko / 71 / Topvar Topoľčany / 1925
  3. 01:19:17 min – Hausek Pavol / 261 / ŠK V. Šebestová / 1930

ŽENY – Kategória F – hlavné preteky

  1. 00:41:57 min – Pichrtová Anna / 3 / Maraton Stav Upice / 1973
  2. 00:42:13 min – Sádková Irena / 4 / Ac Pardubice / 1969
  3. 00:42:31 min – Peterková Alena / 5 / Vítkovice / 1960

ŽENY – Kategória: G – Ženy (1968 a staršie)

  1. 00:42:31 min – Peterková Alena / 5 / Vítkovice / 1960
  2. 00:53:59 min – Tisová Alžbeta / 288 / TUBE – CITY Košice / 1957
  3. 00:54:59 min – Božová Danica / 23 / AT Svit / 1963

JUNIORI – Kategória: H – Juniori (1984 a mladší)

  1. 00:38:45 min – Urbanovský Martin / 151 / AK Baník Prievidza / 1985
  2. 00:40:06 min – Švajda Gabriel / 257 / Osram Slovakia N. Zámky / 1984
  3. 00:40:44 min – Várady Kamil / 237 / Mk Tatran Sp. Nová Ves / 1984

JUNIORKY – Kategória: I – Juniorky (1984 a mladšie)

  1. 00:47:17 min – Madárová Jana / 159 / KBBS T. Teplice / 1985
  2. 00:51:34 min – Procházková Alena / 172 / Slávia Ekonóm B.Bystrica / 1984
  3. 00:52:02 min – Štrbková Eva / 44 / KBL Tatry Šuňava / 1986